Interessert i vektløfting?

Lyst til å prøve vektløfting? Stikk innom oss på  mandager eller onsdager klokken 17:30.
Eller du kan  kontakte klubbens leder, Tryggve Duun, på tduun@me.com

Du kan også se nyheter på vår Facebookside https://www.facebook.com/Atletklubben

Ny hjemmeside!

Da er den nye hjemmesiden endelig på plass. Det som skiller denne fra den gamle er (forhåpentligvis) bedre organisering og mer interaktivitet. F.eks går det nå an å kommentere på artikler. I tillegg er det opprettet et forum hvor folk kan ha treningslogger osv. For å få en medlemskonto må du sende en mail til meg på Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den., så skal jeg ordne det. Er det andre spørsmål eller kommentarer er det bare å gi lyd fra seg på forumet eller på mail.

Håper den nye siden faller i smak!

Magnus

Kommentarer   

 
# Magnus Jeffs Tovslid 23-04-2012 22:29
Ja, det går virkelig an å kommentere på artikler :D
 
 
+1 # Kjetil Holden 27-04-2012 22:46
Meget bra Magnus!
 
 
# Magnus Jeffs Tovslid 27-04-2012 23:42
Takk Kjetil :)
 

Du må være registert for å kunne kommentere.

Nyttige nettsider