Interessert i vektløfting?

Lyst til å prøve vektløfting? Stikk innom oss på  mandager eller onsdager klokken 17:30.
Eller du kan  kontakte klubbens leder, Tryggve Duun, på tduun@me.com

Du kan også se nyheter på vår Facebookside https://www.facebook.com/Atletklubben

Treningsamling for gutteneSist helg ble det gjennomført en vellykket treningsamling for guttene i TAK. Etter tidligere suksess med treningsamling for jentene ble det omsider en samling for herresiden av klubben.

Det nærmer seg RM som skal holdes i våre lokaler, og dette ble dermed en god sluttspurt på den forberedende perioden før vi nå er i gang med en kort konkurranseperiode. Fokuset denne gangen var på balanse i løftene, både i draget og i mottaket.
Løfterne fikk en markant fremgang og ble svært fornøyde med utbytte fra helgen.

Etter to lange økter på lørdagen samlet vi oss på Bankok cafe og hadde en trivelig og sosial kveld utenfor løftelokalet.

Selv om flere kjente at lørdagsøktene satt litt i beina, ble det bra fokus fra start på søndagsøkten. Energinivået dabbet litt utover økten, men vi fikk fullført med mye utbytte etter en lang helg med mye løfting.

Nå braker det løs med de siste forberedelsene til regionsmesterskapet før vinteren setter til med en lang forberedelsesperiode frem mot NM i februar.  

 

Du må være registert for å kunne kommentere.

Nyttige nettsider