Interessert i vektløfting?

Lyst til å prøve vektløfting? Stikk innom oss på  mandager eller onsdager klokken 17:30.
Eller du kan  kontakte klubbens leder, Tryggve Duun, på tduun@me.com

Du kan også se nyheter på vår Facebookside https://www.facebook.com/Atletklubben

Løfterskoleavslutning juni 2015

Torsdag 4. juni avsluttet vi nok en løfterskole. Denne gangen hadde vi planlagt med svært begrenset deltakelse for å spare instruktører og kapasitet i treningsrommet. 12 deltakere begynte på skolen, men bare 7 løftet stevne den 4. juni. For noen var nok årsaken at de hadde behov for å prioritere eksamen, og noen hadde reist på ferie. Vår læring får være at vi må starte opp to til tre uker tidligere neste vår. 

De som fullførte stevnet var Maja Liland, Anne Hammer, Ida vassbotn, Trygve Nilsen, Tore Bjørklund, Ravn Bredal og Magnus Traasdahl.

Alle imponerte med voldsom framgang og fin teknisk løfting. Vi gratulerer alle syv med prestasjonene.

Etter hvert kommer nok noen tilbake fra ferie, og vi tilbyr alle 12 trening gratis ut året. I tillegg blir det avholdt "forlengelse" av løfterskolen tirsdag 9. juni og torsdag 11. juni slik at vi fanger opp de som eventuelt vil prøve seg på stevne 24. juni. For de som kommer tilbake etter ferien skal vi arrangere eget instruksjonsopplegg slik at de får fullført hvis de ønsker.

Du må være registert for å kunne kommentere.

Nyttige nettsider