Interessert i vektløfting?

Lyst til å prøve vektløfting? Stikk innom oss på  mandager eller onsdager klokken 17:30.
Eller du kan  kontakte klubbens leder, Tryggve Duun, på tduun@me.com

Du kan også se nyheter på vår Facebookside https://www.facebook.com/Atletklubben

Johan Espedal vant ungdoms-NM

Under gårsdagens NM for ungdom under 17 år vant Johan Espedal gull i klasse 69 kg. 

Johan fikk hele 6 godkjente løft og endte på 72 kg i rykk og 97 kg i støt. Dermed var gullet sikret. Vi gratulerer den ferske norgesmesteren!! Og takk også til Christer Idland som har fungert som trener og rådgiver for Johan hele tiden.

Johan har nå flyttet til Sandnes, og i løpet av helgen er Johan, Trondheim AK, og Stavanger VK blitt enige om at han skal løfte for SVK fra nå av. Vi takker Johan for innsatsen for Trondheim AK, og ønsker ham lykke til i ny klubb. 

Du må være registert for å kunne kommentere.

Nyttige nettsider