Interessert i vektløfting?

Lyst til å prøve vektløfting? Stikk innom oss på  mandager eller onsdager klokken 17:30.
Eller du kan  kontakte klubbens leder, Tryggve Duun, på tduun@me.com

Du kan også se nyheter på vår Facebookside https://www.facebook.com/Atletklubben

Årsmøte og nye styremedlemmer

Anette Ellingsberg 75 kg stt 630
Anette Ellingsberg er en av to nye medlemmer som ble valgt inn i klubbens styre på årsmøtet.

Onsdag 13. mars ble det holdt Årsmøte i Trondheim Atletklubb. I tillegg til den ordinære sakslisten med gjennomgang av årsberetning diskuterte klubbens strategiplan og viktige tiltak for 2013. I tillegg ble det holdt valg av nytt styre.

Årsmøtedeltakerne pekte særlig på behovet for utdanning og kompetanseheving av trenere for å kunne hjelpe utøvere som ønsker å satse og bli gode. Trenerutvikling, å skape en god treningskultur for toppidrett, rekrutteringsstrrategi og bruk av treningslokaler og utstyr var viktige tema i diskusjonen.  Se en Powerpoint presentasjon med vedtatt strategiplan og aktuelle tiltak for 2013.

Årsmøtet valgte følgende styre for Trondheim AK:

Leder: Tryggve Duun
Nestleder: Jan Nystrøm
Styremedlemmer: Morten Johannessen, Ketil Johnsen, Anette Ellingsberg, Ingvild Brynulfsen og Jan Egil Trøan.
Varemedlemmer: Kjetil Holden og Ragnar Iversen.

Når hele referatet fra møtet er ferdig vil vi legge det ut her.

Du må være registert for å kunne kommentere.

Nyttige nettsider