Vellykket dugnad på lokalet

profesjonelt innredet frivektsrom

Tirsdag 5. mars gjennomførte vi en skikkelig dugnad på lokalet på Lademoen.

Vi fikk opp videolerrett på veggen og mer eller mindre tømte skapene under senen (kastet gamle ting vi ikke lenger bruker). Totalt har vi fylt en hel container med "kastbare" ting. Vi fikk montert strøm i overstøtrommet og i redskapsbua, og vi fikk malt hele gangen i underetasjen. I tillegg fikk vi opp to nye skivestativ og vi fikk lappet et hull i gulvet. Oppe på "hemsen" har vi fått opp skap til å lagre papirer. 

Vi prøvde oss også på å legge ny platting i overstøtrommet, men dette ble vi ikke helt fornøyd med, slik at vi nå har demontert den igjen. Vi jobber med å finne en god løsning som ikke skader gulv og utstyr. 

 

I løpet av uka kommer det også opp videokanon i taket. Da får vi kjørt stevneprotokollen opp på veggen på stevnene våre. 

 

Tusen takk til alle dere som deltok på dugnaden. Godt jobba!!
Her sto vi virkelig sammen og ga klubbens vedtatte verdigrunnlag (Struktur, Respekt, Fellesskap og Eierskap) bein å gå på!!

 

Blir enklere når vi tar tak sammen :-)

 

Du må være registert for å kunne kommentere.

Hva skjer?

Ingen hendelser

Nyttige nettsider